TRANSMOT

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumu raporlarına göre Transmot konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Türkiye’nin temel parsiyel kuruluşundan biridir. Trasmot’un başarısı Büyük ve Orta ölçekteki firmaların , Orta Doğu ve Türk Cumhuriyetlerindeki taşıma maliyetlerini minimize ederek güvenli taşımanın yolunu yaratmıştır. Transmot, ana faaliyeti olan Türkiye’de Orta Doğu ve Türk Cumhuriyetleri Parsiyel taşımacılık konusunda, özellikle multimodal ve satış sonrası hizmet sunmaktadır.

Başlıca komple ve parsiyel taşıma gerçekleştirdiği noktalar Kazakistan’da; Almata, Astana, Karaganda, Kökşetau, Atrau, Aktau, Pavlodar, Kızılorda, Taraz, Çimkent ,Kırgızıstanda Bishkek,Osh,Celalabad Türkmenistan’da; Aşkabat, Balkanabat , Özbekistan’da; Taşkent, gümrük ve adres teslimleri gerçekleştirmektedir. Bunların yanı sıra, Multimodal, Lowbed, Hava ve Deniz seçenekleri ile bulunduğu hatlara alternatif seçenekler sunmuştur.

Güvenli ve Hızlı Teslimat

Tecrübeli ve güler yüzlü ekibimiz sizlere kaliteli hizmetler sunmayı benimseyip, her türlü ihtiyaca cevap verebilmek adına teknolojik alt yapısıyla güvenilir ve çözüm odaklı hizmetler sağlamaktadır.

Müşteri Memnuniyeti

Sürdürülebilir bir başarının ancak yüksek müşteri memnuniyeti ve bağlılığı ile sağlanabileceğine inanıyoruz. Bu nedenle müşterimizin ilk tercihi olmayı sağlamak üzere kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

Uluslararası Taşımacılık

Tüm Ortadoğu ve Akdeniz limanları, Körfez ülkeleri, Kuzey Afrika limanları Amerika, Avrupa ve Karadeniz limanlarına komple kargo/dökme yük, konteynır ve part kargo taşıması düzenli ve direk olarak yapılmaktadır.